O nas

Togatus Audyt i Restrukturyzacja Sp. z o.o. wywodzi się z Grupy Prawnej Togatus Sp. z o.o., a Grupa Prawna Togatus Sp. z o.o. to pierwsza ogólnopolska firma prawnicza posiadająca polskie korzenie. Dla Grupy pracuje ponad 100 prawników i ekspertów w całej Polsce.

Grupa Prawna Togatus Sp. z o.o. i Togatus Audyt i Restrukturyzacja Sp. z o.o. to wzajemnie uzupełniające się podmioty, których głównym przedmiotem działalności są usługi prawne, audyty i restrukturyzacja organizacji różnego rodzaju.

Zdając sobie sprawę z faktu, że poprawa funkcjonowania każdej organizacji wymaga specjalnie poświęconego na to czasu oraz optymalnego obiektywizmu, oferujemy realizację zewnętrznych usług audytu oraz restrukturyzacji.

Innowacyjność naszej oferty polega na skupieniu w jednym zespole niezbędnych specjalistów oraz olbrzymiego doświadczenia całej Grupy Prawnej Togatus, aby wykorzystać wiedzę i umiejętności do stworzenia optymalnej usługi zapewniającej skuteczne rozwiązania.


Zespół audytowy Grupy Prawnej Togatus Sp. z o.o. i Togatus Audyt i Restrukturyzacja Sp. z o.o. realizuje profesjonalne usługi, grupą specjalistów z zakresu różnych dziedzin dotyczących funkcjonowania jednostki organizacyjnej w życiu publicznym jak i obrocie gospodarczym.

Doświadczenie zebrane w realizacji usług na rzecz jednostek publicznych jak i przedsiębiorców pozwala zapewnić świadczenie profesjonalnej usługi audytu oraz restrukturyzacji.

Rzetelność w zakresie usługi audytu jest podstawową cechą jaką się kierujemy.

Naszym celem w restrukturyzacji jest zawsze naprawa organizacji, tak aby mogła lepiej funkcjonować dalej.

Fakt, że jesteśmy z zewnątrz pozwala nam obiektywnie przeanalizować procesy zachodzące w danej jednostce organizacyjnej i wprowadzić ewentualne działania naprawcze.

Zapewniamy realizację usługi na terenie całego Kraju